Domki letniskowe

O domkach

Prezentujemy Państwu Domek letniskowy, ocieplony z pergolą.

Zaprojektowany został z zachowaniem przepisów o domkach na zgłoszenie do 35m2 z maksymalnym możliwym wykorzystaniem dostępnej powierzchni. Staraliśmy się wykorzystać dostępną powierzchnię z zastosowaniem rozwiązań, które powodują wizualne powiększenie przestrzeni.

W naszych domkach zastosowaliśmy takie rozwiązania jak odkryte eleganckie belki na stropie powodujące optyczne powiększenie salonu na parterze, podwójne drzwi balkonowe oraz maksymalnie duże okna co również daje wrażenie większej przestrzeni w domku jak i dobre doświetlenie. Na poddaszu zastosowaliśmy celem doświetlenia i optycznego powiększenia pomieszczeń okna balkonowe oraz zastosowanie ściany kolankowej dzięki czemu podasze jest pełnowartościowym pomieszczeniem mieszkalnym i nie robi wrażenia strychu.

Na dachu zastosowaliśmy nowoczesny elegancki panel dachowy co nadaje naszym domkom nowoczesny desing całości dopełnia elegancka pergola, którą można wykorzystać jako element dekoracyjny lub zadaszenie tarasu.

Wychodząc naprzeciw jak największej liczbie klientów w naszych domkach dajemy możliwość indywidualnego zaplanowania rozstawu okien i drzwi jak i możliwość wykorzystania pełnej gamy kolorystycznej zarówno elewacji jak i dachu i okien co daje możliwość częściowo własnego zaprojektowania swojego domku.

Nasze Domki Letniskowe dostępne są w dwóch wariantach

Wariant I

DOMEK 5m x 7m Z PERGOLĄ :

KONSTRUKCJA – drewniana, rozmiar belek 5cm x 10cm

PODŁOGA – płyta OSB 18mm,  wypełnienie od środka wełną mineralną grubości  10cm, zabezpieczoną folią od spodu,

ŚCIANY – zewnętrzne obicie deski elewacyjne płaskie (13cm krycia), zabezpieczone membraną wiatrowo parową od wewnątrz

PŁYTA STROPOWA – belki 18cm x 5,5cm, wypełnienie  płyta GK, podłoga na poddaszu – płyta OSB 18 mm,

DACH – dwuspadowy, wykonany z paneli dachowych Clasic w kolorze Grafit,  zabezpieczenie membraną dachową wiatrowo parową +  okucia dachowe z pełnym orynnowaniem w kolorze grafitowym,

OKNA –  PCV dwu szybowe białe, (inny kolor za dopłatą),

DRZWI WEJŚCIOWE – metalowe w kolorze Grafit,

Wariant II

DOMEK 5m x 7m Z PERGOLĄ :

WYSOKOŚĆ: 5,50m

KONSTRUKCJA – drewniana, rozmiar belek 5cm x 10cm

PODŁOGA – płyta OSB 18mm,  wypełnienie od środka wełną mineralną grubości  10cm, zabezpieczoną folią od spodu,

ŚCIANY – zewnętrzne obicie deski elewacyjne płaskie (14cm krycia), ocieplenie wełną mineralną gr.10cm, zabezpieczoną membraną wiatrowo parową od zewnątrz oraz folią paro przepuszczalną, wewnętrzne obicie płyta GK.

PŁYTA STROPOWA – belki 18cm x 5cm, podłoga na poddaszu – płyta OSB 18 mm,

PODDASZE – wykończenie od wewnątrz płytą GK,

DACH – dwuspadowy, wykonany z paneli dachowych Clasic w kolorze Grafit, ocieplenie  wełną mineralną 10cm, zabezpieczenie membraną dachową wiatrowo parową +  okucia dachowe z pełnym orynnowaniem w kolorze grafitowym,

ŁAZIENKA – wykończenie od wewnątrz wodoodporną płytą GK

OKNA –  PCV dwu szybowe białe, (inny kolor za dopłatą),

DRZWI WEJŚCIOWE – metalowe w kolorze Grafit,

SCHODY – drewniane zabiegowe,

INSTALACJA ELEKTRYCZNA – rozprowadzona wewnątrz budynku.

Leasing or Buying

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ligula diam, pellentesque ac euismod in, egestas eget lorem. Maecenas id suscipit massa, non feugiat mi. Fusce rhoncus erat egestas finibus auctor. Donec id nulla at sapien facilisis semper. Nullam faucibus dignissim risus, eu aliquam magna gravida nec.
Najlepsze Domki Drewniane

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Udzielimy szczegółowych informacji.