Przedstawiamy Państwu opinie naszych Klientów

6 komentarzy

 1. Tomek pisze:

  Firma Salix wybudowała dla mnie dwa domy jestem pozytywnie zaskoczony przestrzenią dom jak najbardziej do całorocznego mieszkania. Szybki montaż dom stoi w 8 godzin przy drugim to nawet było 7. Polecam firma solidna i zawsze można się doradzić.

 2. Piotr pisze:

  firma z klasą ,elastyczni i zorganizowani ,odległość nie stanowi problemu.
  produkują i montują świetne domki ,wykonane z dbałością i precyzją.
  do ścian można kalibrować poziomnice.
  wiem co pisze bo jestem z branży ,używamy tylko innych materiałów , zasady pomiaru i estetyki są takie same.
  bardzo polecam.
  Piotr z Pomorza

 3. Arek pisze:

  Bardzo polecam. Kontakt jest świetny od pierwszego telefonu do teraz kiedy domek stoi już 2 miesiące. Sprawna pomoc przy załatwianiu zgłoszenia w starostwie. Prawdziwi fachowcy, ekipa bardzo sympatyczna i rzeczowa. Montaż zaczął się o godz 10, a o 18 budynek juz stał w całości. Na każdym etapie pełen nadzór prowadzony przez Pana Adama, fachowe doradztwo w sprawie wykańczania domku w trakcie budowy ale też i po. Po pracy wszystko elegancko posprzątane. Mój domek powstał w Ossowicach.
  Gorąco polecam współpracę z firmą Domy Salix!

 4. Wojtek pisze:

  Współpraca z firmą Domy Salix to czysta przyjemność. Realizacja bardzo szybka i solidna. To, co wyróżnia tę firmę spośród innych, to elastyczność, otwartość na sugestie klienta, fachowe doradztwo, terminowość realizacji, doskonały kontakt nie tylko przed i w trakcie budowy, ale i po zakończeniu inwestycji. Mój domek powstał z myślą o turystach odwiedzających Frombork i przepiękne okolice. Jest ładny, funkcjonalny i spełnił moje oczekiwania względem stosunku ceny do jakości. Serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 604317148, chętnie udzielę dodatkowych informacji. Istnieje możliwość oglądania domku na żywo, a nawet wynajmu, by przekonać się, że ta opinia nie jest przesadzona.

 5. Bardzo polecam firmę Domy Salix, producenta domów drewnianych. Pan Adam jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Ekipa potrafi w kilka godzin postawić domek, co nas pozytywnie zaskoczyło. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu dokumentów do Starostwa, zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to robota najwyższej jakości. Wykonywał dla nas domek drewniany, który stoi we Wieleniu, z którego jesteśmy zadowoleni. Nasz domek jest inny od pozostałych dzięki wspaniałej współpracy z Panem Adamem. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę, przy budowie werandy i budynku gospodarczego. Wydaje nam się, że nikogo solidniejszego nie znajdziemy, po co tracić czas na szukanie. POLECAMY

 6. Agnieszka pisze:

  Dziękujemy Panu Adamowi i całej ekipie za śliczny domek, którym możemy się teraz cieszyć. Najbardziej zaskoczył nas tak szybki montaż, myśleliśmy że to hasło reklamowe firmy a tu nie 🙂 montaż trwał faktycznie kilka godzin. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Życzymy ekipie samych sukcesów i wszystkiego najlepszego.
  Pozdrawiamy
  Agnieszka i Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *